Unia Nowa Sarzyna 1:1 Siarka Tarnobrzeg SA
Stal Stalowa Wola 4:0 LKS Igloopol Dębica

Turniej o puchar Prezesa ZKS Stal RZeszów
Ładowanie...

Aktualności

Rekordowe zwycięstwo z beniaminkiem

• autor: leybman, 2015-09-14 23:33

W rozwinięciu opis meczu Stal M. - Stal Nowa Dęba i opis sytuacji w poszczególnych grupach PLTM

W ostatnią niedzielę gościliśmy u siebie beniaminka z Nowej Dęby, który dotychczas nie zdobył jeszcze punktu i ciężko było przewidywać, że zdobędzie jakieś na naszym boisku. Goście przyjechali w 13-tu mając wielu młodszych zawodników i to bylo widać aż nadto. Wystarczy powiedzieć, że goście nie oddali żadnego strzału na naszą bramkę sporadycznie tylko przechodząc połowę boiska. Mecz poza festiwalem bramek (nasze rekordowe zwycięstwo!) nie był specjalnie atrakcyjny do oglądania zresztą jak każde jednostronne widowisko (nie bardzo wiem komu służą takie mecze...). Z całego spotkania na uwagę zasługują dokonania Kamila Duszkiewicza (11 bramek!!!), który jak nie trafiał to nie trafiał, ale jak zaczął strzelać to od razu całą serią i Adama Kramarza (7 goli), którzy godnie zastąpili chorego Kacpra Sadłochę (w naszej drużynie nie zagrali też Oskar Potoczny i Piotrek Kilian) oraz niestety sędzia tego spotkania, który zapomniał doczytać sobie regulaminu odnośnie długości trwania meczu w rozgrywkach trampkarzy. Niepotrzebne nerwy kosztowały nas zupełnie bezsensowne żółte kartki na szczęście tym razem obyło się bez czerwonej. Zwycięstwo okazałe przypieczętowujące miejsca w tabeli obydwu drużyn na dwu różnych biegunach tabeli. Oto strzelcy bramek:

Stal Mielec - Stal Nowa Dęba 24:0 (10:0)

br.

4' Pisarczyk (as. Duszkiewicz) 1:0

9' Duszkiewicz (as. Bakowski) 2:0

10' Duszkiewicz (as. Bakowski) 3:0

12' Rokoszak (as. Kozłowski) 4:0

15' Kramarz (b/a) 5:0

19' Bakowski (as. Kozłowski) 6:0

24' Duszkiewicz (rzut wolny) 7:0

25' Kramarz (b/a) 8:0

28' Bakowski (as. Duszkiewicz) 9:0

30' Duszkiewicz (as. Kramarz) 10:0

39' Kramarz (as. Niemczuk) 11:0

40' Duszkiewicz (rzut karny) 12:0

43' Mazur (as. Kozłowski) 13:0

45' Kramarz (as. Pisarczyk) 14:0

47' Kramarz (b/a) 15:0

48' Czop (as. Kramarz) 16:0

50' Duszkiewicz (b/a) 17:0

56' Kramarz (b/a) 18:0

58' Duszkiewicz (as. Kramarz) 19:0

62' Duszkiewicz (b/a) 20:0

63' Duszkiewicz (b/a) 21:0

64' Duszkiewicz (as. Kramarz) 22:0

67' Duszkiewicz (as. Pisarczyk) 23:0

68' Kramarz (b/a) 24:0

Kartki:  żółta - Duszkiewicz 16', Pisarczyk 36'

Skład Stali Mielec: Dudek (35' Paprocki) - Filas (k) (35' Niemczuk), Krzysztofik (35' Machała), Mazur (45' Czop), Kozłowski, Chmielowiec (45' Sosiński), Bakowski (35' Kardyś), Rokoszak (35' Groele), Pisarczyk (ż), Kramarz, Duszkiewicz (ż)

W pozostałych meczach naszej grupy Stal Stalowa Wola pewnie rozbiła Unię Nowa Sarzyna 17:1, a Retman odniósł niezwykle ważne zwycięstwo z Pogonią Leżajsk 2:1 i zrobił duży krok w kierunku pierwszej czwórki.

7. Stal Nowa Dęba 6 0 br. 7-64

W grupie "krośnieńskiej" również dobrnęliśmy do półmetku jesieni (choć jest tam jeden mecz zaległy Karpaty - Czarni Jasło) i tu doszło do meczu na szczycie w którym prowadzący SMS Jarosław uległ faworyzowamym Karpatom Krosno 0:3 i na ich rzecz stracił prowadzenie w tabeli. Ekoball Sanok wykorzystał potknięcie SMS-u i choć nie bez trudu to jednak pokonał drugą ekipę z Jarosławia - JKS 2:1 w Jarosławiu. W trzecim meczu Czarni Jasło - Polonia Przemyśl padł remis 1:1. Tabela grupy prezentuje sie następująco:

7. JKS Jarosław 6 0 br. 4-34

Najciekawszą grupą i najbardziej wyrównaną wydaje się grupa 1 - "rzeszowsko - dębicka". Tu rozegraliśmy dopiero 4-tą kolejkę (więc półmetek za tydzień), ale każdy mecz jest naprawdę ciekawy. W tej kolejce doczekaliśmy się dwóch niespodzianek - czyli remisu w meczu Wisłoka - Stal Rzeszów 2:2 oraz efektownej wygranej DAP-u w derbach Dębicy z Igloopolem aż 4:0. Doszło też w tej grupie do mega sensacji Resovia rozbiła faworyzowane Ziomki Rzeszów aż 5:1 (!) spychając je na 3 miejsce w tabeli ! Oto sytuacja w grupie 1:

1. Resovia Rzeszów 4 10 br. 16-6

2. DAP Dębica 4 9 br. 9-3

3. Ziomki Rzeszów 4 7 br. 30-9

4. Igloopol Dębica 4 5 br. 9-11

5. Stal Rzeszów 4 1 br. 3-20

6. Wisłoka Dębica 4 1 br. 3-21

Już w najbliższy weekend kolejne emocje - zapraszamy na stadiony!!!