Unia Nowa Sarzyna 1:1 Siarka Tarnobrzeg SA
Stal Stalowa Wola 4:0 LKS Igloopol Dębica

Ładowanie...

Aktualności

Zwycięstwo w Nowej Sarzynie

• autor: leybman, 2015-09-11 22:59

W rozwinięciu krótki opis meczu w Nowej Sarzynie i sytuacja w tabelach poszczególnych grup PLTM

W rozegranym w ostatnią niedzielę meczu w Nowej Sarzynie odnosimy kolejne zwycięstwo tym razem 7:0 przez cały czas posiadając inicjatywę i przebywając z piłką na połowie naszych rywali. Drużyna gospodarzy od początku postawiła na zmasowaną obronę co przez czas jakiś dawało efekty - dość powiedzieć, że do przerwy wynik brzmiał 2:0 dla Stali. Gdy w drugiej połowie sił zaczęło brakować naszym chłopcom udało się strzelić jeszcze 5 bramek, a powinno ich być conajmn iej drugie tyle. Cieszy ciągle niezła gra naszego zespołui cóż oby tak dalej!

Unia Nowa Sarzyna - Stal Mielec 0:7 (0:2)

br.

17' Kozłowski 0:1 (rzut wolny)

29' Kramarz (as. Sadłocha) 0:2

38' Sadłocha (as. Kramarz) 0:3

45' Sadłocha (as. Kramarz) 0:4

56' Duszkiewicz (rzut karny, as. Pisarczyk) 0:5

64' Bakowski (as. Kramarz) 0:6

62' Sadłocha (as. Kramarz) 0:7

Skład Stali Mielec: Kilian (35' Dudek) - Filas (k) (47' Niemczuk), Mazur (55' Czop), Potoczny (47' Krzysztofik), Kozłowski (47' Kardyś), Chmielowiec (47' Rokoszak), Sosiński (35' Bakowski), Duszkiewicz, Pisarczyk, Kramarz, Sadłocha

Warto wspomnieć, że we wtorek odbył się mecz kadry naszego województwa Podkarpacki ZPN kontra Lubelski ZPN w Kolbuszowej, w którym grało aż czterech naszych zawodników, a Kacper Sadłocha w swoim debiucie strzelił bramkę! Mecz zakończył się remisem 1:1. W innym meczu tej grupy Świętokrzyski ZPN pokonał 1:0 Małopolski ZPN.

W pozostałych meczach tej grupy bez niespodzianek Siarka Tarnobrzeg wygrywa w Nowej Dębie również 7:0, natomiast Stal Stalowa Wola pokonuje w Leżajsku Pogoń 6:1. W tabeli prowadzi Stal Mielec 15 pkt (5 meczów), przed Stalą Stalowa Wola 12 pkt (5), Siarką 12 pkt (6), Retmanem 6 pkt (5), Unią N.S. 4 pkt (5), Pogonią 4 pkt (5) i Stalą Nowa Dęba 0 pkt (5).

W grupie krośnieńskiej (czyli nr 3) Karpaty pewnie robiły Gigantów Radymno 10:1, ale lider SMS Jarosław też wygrał w Przemyślu z Polonią 3:1 i utrzymał prowadzenie. W ostatnim meczu bezbramkowy remis Ekoballu Sanok z Czarnymi Jasło. W tabeli prowadzi SMS Jarosław 13 pkt (5 meczów) przed Karpatami 12 pkt (4), Ekoballem 8 pkt (5), Gigantami 7 pkt (6), Czarnymi Jasło 5 pkt (4), Polonią 3 pkt (5) i JKS Jarosław 0 pkt (5)

Wreszcie grupa rzeszowsko-dębicka, która rozegrała dopiero 3 kolejkę. Niespodzianka w Dębicy gdzie Igloopol zremisował z liderem Ziomkami 4:4, w derbach Rzeszowa Stal - Resovia górą goście 1:6, w derbach Dębicy Wisłoka - DAP też lepsi goście 1:2. W tabeli prowadzenie utrzymały Ziomki Rzeszów 7 pkt (3), które tylko lepszym bilansem bramek wyprzedzają Resovię 7 pkt (3) dalej jest DAP Dębica 6 pkt (3), Igloopol 5 pkt (3), Stal Rzeszów i Wisłoka Dębica 0 pkt.

Jutro już kolejne mecze, kończące pierwszą rundę w grupach 7-zespołowych i 4 kolejka w grupie "rzeszowsko-dębickiej" zapraszamy na stadiony!