Unia Nowa Sarzyna 1:1 Siarka Tarnobrzeg SA
Stal Stalowa Wola 4:0 LKS Igloopol Dębica

Aktualności

Pierwsze zwycięstwo !!!

• autor: leybman, 2015-08-24 12:34

Siarka Tarnobrzeg - Stal Mielec 1:4 (0:1) - opis meczu w rozwinięciu

W minioną środę zainaugurowaliśmy rozgrywki Podkarpackiej Ligi Trampkarza Młodszego od razu bardzo ważnym meczem w Tarnobrzegu. Zaczęliśmy dobrze całą pierwszą połowę w większości przebywając na stronie gospodarzy. Z trzech dogodnych sytuacji w tej części gry nasz nowy nabytek Kacper Sadłocha wykorzystał tą drugą wyprowadzając nasz zespół na prowadzenie. Do przerwy 1:0. Gospodarze nie składali jednak broni stwarzali jednak zagrożenie praktycznie tylko po stałych fragmentach gry. I właśnie taki rzut wolny przyniósł im wyrównanie. Precyzyjny strzał w długi słupek zaskoczył naszego bramkarza i mieliśmy remis 1:1. Ten gol dodał skrzydeł gospodarzom i przez ok. 5 min. udało im się prznieść grę na naszą połowę. Nie skończyło się to jednak dla nich szczęśliwie, bo wzorowo wyprowadzona kontra dała nam kolejnego gola. Znakomite zagranie Adama do Pisaka ten jeszcze lepiej do Kacpra i od 42' prowadziliśmy 2:1. 10 min później miała miejsce akcja która przesądziła losy meczu. Po wrzutce w pole karne strzał Adama zatrzymał ręką obrońca. Rzut karny, który Adam zamienił na trzeciego gola odbierając animusz gospodarzom. 3 min później po wrzutce Kacpra Kuba Pisarczyk głową (!) strzela czwartego gola ustalając wynik meczu na 4:1. To cenne zwycięstwo w meczu w którym oprócz 5 min. drugiej połowy cały czas mieliśmy przewagę i w końcu wygraliśmy na trudnym i twardym terenie w Tarnobrzegu. Teraz czas na kolejnego silnego rywala Stal Stalową Wolę!

Siarka Tarnobrzeg - Stal Mielec 1:4 (0:1)

br.

13' Sadłocha 0:1

38' 1:1

42' Sadłocha (as. Pisarczyk)

52' Kramarz (k)

55' Pisarczyk (as. Sadłocha)

Skład Stali Mielec: Kilian (65' Dudek) - Filas (k) (65' Czerkies), Mazur, Krzysztofik (55' Machała), Kozłowski, Chmielowiec (58' Groele), Bakowski (49' Sosiński), Duszkiewicz, Pisarczyk (65' Niemczuk), Kramarz, Sadłocha