Czermin 2012-12-22

Liga okręgowa - podsumowanie

• autor: leybman, 2014-09-11 23:00

W rozwinięciu podsumowanie kolejnego turnieju ligi okręgowej w Woli Mieleckiej

W minioną niedzielę został rozegrany kolejny turniej ligi okręgowej tym razem na gościnnych boiskach "Startu" w Woli Mieleckiej. W rozgrywkach brały udział 4 "stałe" zespoły ligi okręgowej tj. Stal Mielec, Soccer Ropczyce, MKS Kolbuszowa i Kaskada Kamionka oraz gospodarze z Woli Mieleckiej. Nasza drużyna w składzie: Dudek, Paprocki, Cyculeńko, Czerkies, Czop, Gleń, Kardyś, Klimek, Wieczerzak, Adrian 2003, Serafin, Duszkiewicz spisała się znacznie lepiej niż podczas I turnieju w Kamionce (tylko 1 wygrana) i zrewanżowała się za porażki Kaskadzie i MKS-owi pewnie tez pokonała Soccera. Przegraliśmy tylko z drużyną gospodarzy, która w tym dniu była bezkonkurencyjna (grają w niej jednak starsi chłopcy i... dziewczęta!). Oto wyniki turnieju LO w Woli Mieleckiej:

Stal Mielec - MKS Kolbuszowa 2:1 (br. Kardyś, Duszkiewicz) - ciężki mecz, zdołaliśmy jednak odrobić stratę (było 0:1) i pokonać niewygodnego rywala

Stal Mielec - Kaskada Kamionka 6:3 (br. Dudek x2, Czop x2, Kardyś, Duszkiewicz) - niezły mecz w naszym wykonaniu, gdybyśmy jeszcze upilnowali jedynego groźnego zawodnika gości (z nr 10), który w pojedynkę rozmontowywał naszą obronę byłoby całkiem dobrze. Skutecznością w tym meczu błysnął... nasz bramkarz Mati Dudek (mógł zdobyć hat-tricka!)

Stal Mielec - Soccer Ropczyce 7:1 (br. Serafin x2, Czop, Gleń, Kardyś, Czerkies, Klimek) - mecz bez historii, byliśmy lepsi od chyba najmłodszej (na pewno najniższej!) drużyny w turnieju, szkoda straconej bramki, na uwagę zasługują dwa gole Łukasza Serafina, naszego coraz skuteczniejszego obrońcy!

Stal Mielec - GLUKS Wola Mielecka 1:2 (br. Duszkiewicz) - porażka z nieźle i ambitnie grającymi gospodarzami, wynik mógł być lepszy, ale dziś na gospodarzy nie było mocnych

Pozostałe wyniki:

MKS Kolbuszowa - Soccer Ropczyce 5:0

MKS Kolbuszowa - Kaskada Kamionka 1:0

Kaskada Kamionka - Soccer Ropczyce 3:4 (!)

i wyniki gospodarzy:

GLUKS Wola Mielecka - Kaskada Kamionka 3:2

GLUKS Wola Mielecka - Soccer Ropczyce 5:0

GLUKS Wola Mielecka - MKS Kolbuszowa 1:0

W sumie udany turniej, ładna pogoda, dużo grania. Czekamy na następne!

autor: jawuro 2014-09-13 19:26:26

Profil jawuro w Futbolowo Chociaż trudno się ogląda 2 mecze na raz, to turniej w Woli Mieleckiej był bardzo interesujący i na dobrym poziomie.
Z mojego punktu widzenia najbardziej podobał mi się zespół z Woli Mieleckiej a pojedynki dwóch Sebastianów tj Sebastiana Derenia z Woli Mieleckiej (strzelec 8 bramek)i Sebastiana Klimka z SMS Mielec były ozdobą tego turnieju.

autor: leybman 2014-09-18 17:49:33

Profil leybman w Futbolowo Tak to był bardzo fajny turniej na dobrych boiskach i przy ładnej pogodzie emocji tez nie brakowało. Ja też nie widziałem wszystkich meczów, ale te co widziałem stały na przyzwoitym poziomie. Tak Sebastian Dereń (nie wiedziałem, że strzelił tyle bramek!) był niekwestionowanym królem turnieju natomiast Sebastian Klimek to nasz ciągle niespełniony talent i z niecierpliwością czekamy na eksplozję i rozkwit pełni jego formy i możliwości. Jak widać są symptomy, że to już niedługo:) Pozdrawiam